Martin VlčekMartin Vlček
Jezdec
 • Nar. 13.11.1973, Štír
 • Motto: "Stále vpřed, je jedno, kterým oknem se přitom dívám."

Příborský jezdec Martin Vlček se na české rally scéně pohybuje již od roku 2001. Od prvopočátků v amatérských soutěžích se Subaru Impreza se přes závodění v Poháru ČR propracoval až k pravidelné účasti v MČR, ve sprintrally a MMČR. Zde se za volantem Mitsubishi Lancer sedmé resp. deváté evoluce postupně zařadil mezi užší soutěžáckou špičku. K tomu mu dopomáhali spolujezdci Lukáš Juřina, Roman Pešek, Pavel Švajda.

V průběhu roku 2011 přišla zásadní změna – přesednutí do Peugeotu 206 Kit Car. Právě za volantem této vzteklé francouzské dvoukolky získal titul mistra ČR ve sprintrally ve třídě 6 v roce 2012.  Na Valašské Rally 2013 si chtěl Vlčák zkusit Škodu Fabii WRC. V souboji s Jaromírem Tomaštíkem v Subaru Impreza WRC to byl nakonec Martin, který si dojel pro vítězství. Jedná se tak o prozatimní největší Vlčákům úspěch rallyové kariéry. Sezónu 2014 začal a úspěšně ukončil se svou Škodou Fabií S2000. To vše po boku skvělého a zkušeného mitfáry Richarda Laseviče. V roce 2015 vedle Vlčáka do Fabie usedla jihočeská rodačka Jindřiška Žáková a následně s Fordem Fiestou R5, se kterým společně až do roku 2018 sbírali několik pohárů. V roce 2019 do jeho nové závodničky Hyundai i20 R5 usedl Vlčák s Ondrou Krajčou a v nastávající sezóně 2020 do závodničky usednou opět společně.

Ondřej KrajčaOndřej Krajča
Spolujezdec
 • Nar.: 14.5.1993, Býk
 • Motto: "Optimismus je nejpříjemnější forma odvahy"

V Rally se Ondřej pohybuje díky tátovi již od dětství, nicméně aktivním spolujezdcem se stal v roce 2012, kdy se poprvé objevil v amatérských soutěžích u pana Bujáčka. Poté získával další zkušenosti ve Volném poháru a postupně se vypracoval do velkých soutěží. V roce 2014 tak odstartoval první oficiální sezónu v bývalém poháru ČR a s Jirkou Hladíkem si dojeli pro absolutní vítězství. Následoval rok ve zbrusu novém Renaultu Clio R3T s Patrikem Rujbrem, kteří se mohli nakonec pyšnit titulem ve třídě 5 a titulem vícemistrů ve dvoukolkách v MMČR.

Úspěchy sbíral i na slovenské scéně, odkud si přivezli s Richardem Pravdou titul vícemistrů mezi produkčními vozy, nebo na ME na Kanárských ostrovech, kde oslavil mezi juniorskými posádkami získanou medaili za třetí místo. Rallyovou sezónu roku 2019 odstartoval s Martinem Vlčkem ve voze Hyundai i20 R5 a v nastávající sezóně 2020 budou ve společné jízdě pokračovat.

 

 

Lenka PoláčkováLenka Poláčková
Hosteska
 • Nar. 3.3.1989, Ryba
 • Motto: "Život se neměří sekundami, ale momenty, které vám vyrazily dech."
Katka SedláčkováKatka Sedláčková
Hosteska
 • Nar. 15.3.1994, Ryba
 • Motto: "Když se jedny dveře ke štěstí zavřou, otevřou se jiné."
Lucie OlšákováLucie Olšáková
Hosteska
 • Nar. 29.6.1991, Rak
 • Motto: "Smířit se s minulostí, těšit se na budoucnost, užívat si přítomnost aneb žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to!" 
Natálie Marie VlčkováNatálie Marie Vlčková
Hosteska
 • Nar. 23.2. 2001, Ryba
 • Motto: "Never Say Never"