Martin VlčekMartin Vlček
Jezdec
 • Nar. 13.11.1973, Štír
 • Motto: "Stále vpřed, je jedno, kterým oknem se přitom dívám."

Příborský jezdec Martin Vlček se na české rally scéně pohybuje již od roku 2001. Od prvopočátků v amatérských soutěžích se Subaru Impreza se přes závodění v Poháru ČR propracoval až k pravidelné účasti v MČR, ve sprintrally a MMČR. Zde se za volantem Mitsubishi Lancer sedmé resp. deváté evoluce postupně zařadil mezi užší soutěžáckou špičku. K tomu mu dopomáhali spolujezdci Lukáš Juřina, Roman Pešek, Pavel Švajda.

V průběhu roku 2011 přišla zásadní změna – přesednutí do Peugeotu 206 Kit Car. Právě za volantem této vzteklé francouzské dvoukolky získal titul mistra ČR ve sprintrally ve třídě 6 v roce 2012.  Na Valašské Rally 2013 si chtěl Vlčák zkusit Škodu Fabii WRC. V souboji s Jaromírem Tomaštíkem v Subaru Impreza WRC to byl nakonec Martin, který si dojel pro vítězství. Jedná se tak o prozatimní největší Vlčákům úspěch rallyové kariéry. Sezónu 2014 začal a úspěšně ukončil se svou Škodou Fabií S2000. To vše po boku skvělého a zkušeného mitfáry Richarda Laseviče. V roce 2015 vedle Vlčáka do Fabie usedla jihočeská rodačka Jindřiška Žáková a následně s Fordem Fiestou R5, se kterým společně až do roku 2018 sbírali několik pohárů. V roce 2019 do jeho nové závodničky Hyundai i20 R5 usedl Vlčák s Ondrou Krajčou a v nastávající sezóně 2020 do závodničky usedne naše nová tvář Karolína Jugasová.

Jakub KunstJakub Kunst
Spolujezdec
 • Nar.: 9.1.1991, Kozoroh
Alexandra Kunst (Skripová)Alexandra Kunst (Skripová)
Spolujezdec
 • Nar.: 21.7.1988, Rak
Jaroslav NovákJaroslav Novák
Spolujezdec
 • Nar.: 3.7.1954, Rak
Markéta SkácelováMarkéta Skácelová
Spolujezdec
 • Nar.: 20.11.1990, Štír
Karolína Zubíčková (Jugasová)Karolína Zubíčková (Jugasová)
Spolujezdec
 • Nar.: 5.8.1993, Lev

Karolína Jugasová absolvovala první soutěž v roce 2011 na Mikulášské Rally ve Slušovicích vedle Martina Rady ve voze Alfa Romeo 147. Po tomto závodě sedla vedle Martina na celou další závodní sezónu. V roce 2013 začala jezdit s Martinou Daňhelovou-Jerhotovou a společně sbíraly další zkušenosti po dobu 3 let. Od roku 2016 se stala navigátorkou hned několika jezdcům jako jsou např. Michal Vaňhara, Pavel Vedra, Karel Kupec, Vladimír Hanuš. Rallyovou sezónu 2020 absolvovala s Vlčákem ve vozidle Hyunda i20 R5.

Ondřej KrajčaOndřej Krajča
Spolujezdec
 • Nar.: 14.5.1993, Býk
 • Motto: "Optimismus je nejpříjemnější forma odvahy"

V Rally se Ondřej pohybuje díky tátovi již od dětství, nicméně aktivním spolujezdcem se stal v roce 2012, kdy se poprvé objevil v amatérských soutěžích u pana Bujáčka. Poté získával další zkušenosti ve Volném poháru a postupně se vypracoval do velkých soutěží. V roce 2014 tak odstartoval první oficiální sezónu v bývalém poháru ČR a s Jirkou Hladíkem si dojeli pro absolutní vítězství. Následoval rok ve zbrusu novém Renaultu Clio R3T s Patrikem Rujbrem, kteří se mohli nakonec pyšnit titulem ve třídě 5 a titulem vícemistrů ve dvoukolkách v MMČR.

Úspěchy sbíral i na slovenské scéně, odkud si přivezli s Richardem Pravdou titul vícemistrů mezi produkčními vozy, nebo na ME na Kanárských ostrovech, kde oslavil mezi juniorskými posádkami získanou medaili za třetí místo. Rallyovou sezónu roku 2019 odstartoval s Martinem Vlčkem ve voze Hyundai i20 R5.

 

 

Jindřiška Kudelová (Žáková)Jindřiška Kudelová (Žáková)
Spolujezdec
 • Nar. 25. 6. 1992, Rak
 • Motto: „Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit svůj sen.“

Jihočeská rodačka Jindřiška Žáková se na rallyové scéně poprvé objevila již před třemi lety. Svou první sezónu absolvovala v roce 2012 vedle dravého jezdce Jiřího Sojky s vozem Suzuki Ignis Sport. V tomtéž roce navigovala i sympatického francouzského jezdce Dominiqua Laurenta v jeho závodním speciálu Peugeot 206 RC. Od roku 2013 byla vídána po boku různých jezdců, jimiž jsou Michal Vaňhara, Barbora Holická a Miroslav Kadlec. Jednorázově četla noty také Janu Kynčlovi, Jiřímu Vantuchovi a Vratko Kubíkovi.  Zkušenosti sbírala nejen v Čechách, ale postavila se i na start několika zahraničních závodů na Slovensku, Polsku a Rakousku.  Z řady závodních speciálů absolvovala soutěže například ve vozech Suzuki Ignis a Swift Sport, Renault Clio Sport, Citröen C2 R2 Max a mnoho dalších. 

V roce 2015 se poprvé představila vedle rychlého Martina Vlčka, se kterým absolvoval kompletní sezónu ve voze Škoda Fabia S2000 a následněn až do roku 2018 s Fordem Fiesta R5. 

Richard LasevičRichard Lasevič
Spolujezdec
 • Nar. 21.12.1972, Střelec
 • Motto: "Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím ..."

Zkušený ostravský navigátor Richard Lasevič absolvoval první soutěž již v roce 1994 – po boku Jaromíra Maloty v legendárním voze východoněmecké provenience Wartburg 353. Od té doby vystřídal dlouhou řadu vozů až po vrchol v podobě Mitsubishi Lancer WRC, do něhož usedal vedle slovenského jezdce Jaroslava Melichárka. Z řady dalších známých soutěžáků, jimž v průběhu kariéry četl noty můžeme jmenovat Lumíra Galiu, Radima Turečka, Petra Pospíšila, Jaromíra Tomaštíka nebo Romana Michalíka.

Na Barum rally 2011 se poprvé představil vedle Martina Vlčka. První dva společné podniky sice vinou technických potíží nedopadly podle představ, po přesednutí do Peugeotu však přišly první úspěšné výsledky. Vše bylo korunované ziskem titulu mistra ČR. Ve stejném složením i ve stejném voze kluci pokračovali i v roce 2013. Změna však přišla na Valašské rally, kde si Ríša s Vlčákem sedli do premiérové a zároveň vítězné závodničky Škoda Fabia WRC. Poslední společný rok 2014 si užili se Škodou Fabií S2000.

 

Lenka PoláčkováLenka Poláčková
Hosteska
 • Nar. 3.3.1989, Ryba
 • Motto: "Život se neměří sekundami, ale momenty, které vám vyrazily dech."
Katka SedláčkováKatka Sedláčková
Hosteska
 • Nar. 15.3.1994, Ryba
 • Motto: "Když se jedny dveře ke štěstí zavřou, otevřou se jiné."
Lucie OlšákováLucie Olšáková
Hosteska
 • Nar. 29.6.1991, Rak
 • Motto: "Smířit se s minulostí, těšit se na budoucnost, užívat si přítomnost aneb žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to!" 
Natálie Marie VlčkováNatálie Marie Vlčková
Hosteska
 • Nar. 23.2. 2001, Ryba
 • Motto: "Never Say Never"