Když se řekne rally

Jako ambasadoři 36. Valašské rally přijali naši sportovci pozvání organizátorů na besedu s dětmi ze základní školy Šafaříkova ve Valašském Meziříčí a po boku preventistů z organizace BESIP a policie ČR udělali dětem malou osvětu o tom, co to znamená, "KDYŽ SE ŘEKNE RALLY". Akci byla zakončena malou autogramiádou.

VIDEO: Fordice v novém obleku 2017

Design Fordu 2017

Takhle nějak bude vypadat naše Fordice na tratích českých rychlostních zkoušek. Budete nás vidět z dálky, takže "ruky hore" !

Příprava 36. ročníku Valašky 2017 vrcholí!

Začátek nové české rallysezony je za dveřmi. Jak je v posledních letech zvykem, o její úvod se postará Valašská rally. Stane se tak ve dnech 24.-26.3.2017 v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice.

celý článek...

VIDEO: Pražský Rallysprint 2016

Setkání Mistrů 2016

Global Assistance Setkání mistrů předvedlo o víkendu 19. - 20.11.2016 krásu motorsportu široké veřejnosti. Závodění na ostří nože, zábava a divácká show, to všechno bylo součástí patnáctého ročníku Global Assistance Setkání mistrů, které o víkendu hostil Autodrom v Sosnové u České Lípy a které se také zúčastnil Vlčák s Jindřiškou.

Vlčák v kostce

Příborský jezdec Martin Vlček se na české rally scéně pohybuje již od roku 2001, kdy dojel druhý na populární Stopě se sériovou Imprezou GT.  V roce 2005 se svezl se starší Imprezou a o dva roky později si zapůjčil Lancer Evo 7. Od amatérských soutěží se Subaru Impreza se přes Pohár ČR propracoval až k pravidelné účasti v MČR, ve sprintrally a MMČR. Za volantem Mitsubishi Lancer deváté evoluce se zařadil mezi užší soutěžáckou špičku. V roce 2011 přesedá do Peugeotu 206 Kit Car a za volantem této dvoukolky získává titul mistra ČR ve sprintrally ve třídě 6 v roce 2012. Na Valašské Rally 2013 Vlčák zkusil Škodu Fabii WRC a s ní i dojíždí pro vítězství. Další sezónu pilotuje Škodu Fabii S2000. Letos Martin Vlček získal titul mistra ČR v Rallysprint sérii. Na Global Assistance Setkání Mistrů 2016 v Sosnové nám představí svůj Ford Fiesta R5.

SEZÓNA 2016: Slavnostní vyhlášení

Konec sezóny je zde a pro automobilový sport to znamená jediné a to slavnostní vyhlášení těch nejlepších. Zúčastnili se i naše hvězdy tak, jak je neznáme - elegantní Martin Vlček a ještě elegantnější Jindřiška Žáková.

Sportlife Show 2016

V sobotu 5. listopadu se v prostorách brněnského výstaviště uskutečnil II. ročník Agrotec Sportlife Rally Show 2016, kde zavítala i naše posádka a zúčastnila se mimo jiné také nesoutěžní jízdy po uzavřeném okruhovém testu nebo průjezdu vodním brodem. Oba účastníci si tuto předváděcí a ukázkovou jízdu soutěžní i bezpečnostní techniky více než užili.

VIDEO: Sestřih vsetínské rally