Vlčákovo zatoulané kolo

Jako ryba ve vodě se Vlčák cítil na klouzavém, zabláceném a mokrém povrchu, jenž na Barumce tvořil většinu rychlostních zkoušek. Od ranní soboty s Jindřiškou postoupili na dohled první desítky, když zajeli dva špičkové časy, v dalších erzetách už ale štěstí nepřálo ani technice, a tak i přes veškeré Vlčákovo bojovné úsilí se oba sportovci museli smířit s ne lepším než dvacátým místem. Neděli začali v dobrém tempu vstříc lepším časům, nicméně Vlčákovo zavěšení levého zadního kola v RZ 11 znamenalo konec oblíbeného Zlínského podniku.

Sestřih z Rally Pačejov

Jak divoce se hnal Vlčák s Jindřiškou na pačejovské rally pro čtvrté absolutní místo? Shlédněte video!

Video z šotoliny je tady!

Po Hustopečích Fordice se žlutou kartou

Úkol zněl jasně – konečně napotřetí zdolat zrádný lesní úsek pod Kraví horou a po čtyřech letech v Hustopečích spatřit cílovou rampu. První část zadání se Martinu Vlčkovi s Jindřiškou Žákovou splnit podařilo, tu druhou už ne. Více...

VIDEO: Rallye Krumlov na NOVA SPORT

V pořadí již čtvrtém díle magazínu Czech Rally se podívejte na závod Rally Český Krumlov nejen se vstupy a rozhovory Vlčáka s Jindřiškou. To nejlepší v minutách: 3:10 a 8:01.

Video:sport.tn.nova.cz

 

Video-sestřih

VIDEO-SESTŘIH: Vlčák na Vyškově od roku 2015 !

Limited Edition na Rally Vyškov

Vážení sportovní přátelé, představujeme Vám cvičební náčiní na blížící se Rally Vyškov! Je to pecka! Tímto zároveň zveme všechny příznivce motoristického sportu do Vyškova na Vlčákovu premiéru ve Fabii.

Neposlušná fordice na Rally Šumava Klatovy

Klatovská Rally Šumava bývá každoročně těžká a letos to platilo dvojnásob, neboť účast domácí špičky spolu s jarním jasným počasím a ideálními podmínkami celkově zrychlili celý závod. Navíc se pro tento závod naše Fordice rozhodla protestovat a  to nám dala jasně najevo sníženým výkonemm i několikrát za erzetu. A tak se Vlčák s Jindřiškou museli uskromnit a po několika dalších technických problémech byli rádi alespoň za deváté místo v klatovském cíli.

Vlčák vybojoval bednu

Domácí šampionát Rallysprint série i Poháru 2+ konečně začal! Náročná trať na tradiční Rallysprint Kopné prověřila pilotní dovednosti startovních posádek. Bojovný Vlčák se držel tempa soupeřů a po strhujícím souboji v poslední rychlostní zkoušce se probojoval na třetí místo!

Dravý Vlčák na Valašce

Vlčák s Jindřiškou v duchu dravé jízdy, hbitého nasazení a bojového odolávání bolesti odjeli Valašskou rally nad očekávání! Ze závodu na domácí půdě si odvezli první letošní body z absolutního sedmého místa.                                                                                                 

Tiskovka více...