Rally sezóna 2014 začíná !

Již příští víkend 4.-5.4. 2014 odstartuje 33. ročník Valašské rally. Tento podnik patří mezi nejstarší rallyové soutěže v historii Československa a také patří do jednoho z největších podniků v rámci Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally a Mistrovství České republiky v rally historických automobilů.

S blížícím se termínem závodů aktualizované informace přesvědčují o tom, že ani letošní ročník nebude pro soutěžící procházkou růžovým sadem. Trať bude již tradičně opět velmi náročná a dokonce se zařazením nových neznámých úseků tratí. Při celkové délce závodu o délce 290 km si každý z nás řidičů umí představit únavu a nutnost soustředění. Z této vzdálenosti si musíme odečíst délku rychlostních zkoušek, které činí 67 km, což se nám může zdát, jako jednoduché, pokud si tuto vzdálenost představíme například na dálnici.

Startovní listina ukazuje, že i letošní Valaška bude opět patřit mezi významné podniky, které jsou sledovány i mnohými zahraničními fanoušky.

Máme se tedy na co těšit!

www.m.denik.cz/novojicinsky/denik

www.valasskarally.eu

http://m.idnes.cz/blog/clanek.402907.idn

 

Video: Ohlédnutí za loňskou sezónou

Pusťte si sestřih sezóny 2013 vysílaný na ČT Sport České televize v pořadu Svět motorů !

 

29:37 min

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10207469169-svet-motoru/214471291269009/

Video: On-Board Sosnová 2013

Rallydrive Sosnová 2013

Video: VII.Beseda se závodníky Želechovice 2014

V sobotu 22. února se konal zmiňovaný VII.ročník Besedy s jezdci rally v Želechovicích nad Dřevnicí. Této besedy se zúčastnilo mnoho jezdců, tři spolujezdci, jeden komentátor a také dva organizátoři velice populární Barumky. Nechyběla jména jako: Jan Černý, Pavel Kohout, Martin Koči, Lukáš Kostka, Vladimír Dolejš, Monika Hýbnerová, Martin Vlček, Robert Kořístka, Patrik Rujbr… Podívejte se na průřez  želechovické Besedy.

 

 

Video: Trať RZ Lubina na Valašské Rally povolena!

Zástupci obce Hájov pořádající oganizaci Valašské Rally 2014 zrealizovali jednu z rychlostních složek v obci Lubina. Po původním zamítnutí však rada města Kopřivnice dne 20.2.2014 tuto erzetu nakonec schválila. Podívejte se na reportáž s bližšími informacemi.

Buďte mezi prvními s týmovým trikem Svarmetal Motorsport - S2000!

Pro naše věrné fanoušky i fanynky a všechny příznivce motoristického sportu jsme vyrobili nová originální rallyová trička! Objednejte si je v našem e-shopu, nebo na stránkách  www.rallytrika.cz .  A podpořte nás tak na Rally 2014.

K zakoupení budou také na každých rally závodech, kterých se zúčastníme. Těšíme se na vás!

 

 

Virtuální Rally v našich barvách!

Drazí fanouškové,

máme skvělou novinku! V sekci "DOWNLOAD" jsou pro vás zdarma k dispozici skiny do PC her v barvách Svarmetal Motorsportu! Jednoduše stáhněte skin a závoďte v kůži Vlčáka. Na výběr máte hned ze tří jeho závodniček: Peugeot 206 Kit Car, Škoda Fabia S2000 a Škoda Fabia WRC!

Video: Připomeňte si Vlčákovu sezónu 2013!

Díky obrovskému množství věrných fanoušků se nám na sociálních sítí hromadí několik videí z rally. Tady je jedno z nich.

Děkujeme!

Znovuzrozený Pegy

Jestli se ptáte, co jsme udělali s naším Pegy, mrkněte na fotky.. :)

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Celému našemu týmu Svarmetal Motorsport, partnerům a fanouškům, kteří nás bohatě podporovali celou sezónu 2013 přejeme krásné prožití svátků vánočních. Do nového roku přejeme hodně zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů a skvělé zážitky na Rally 2014.

 

Svarmetal Motorsport