Tiskovka před Valaškou

Ve středu 8. dubna 2015 se ve Zlíně konala Tisková konference k XXXIV. Rocksteel Valašské Rally 2015. Zde zavítali i Vlčák s Jindřiškou a oficiálně tak započali rychle se blížící první ostrou rally.

První letošní Rally Cup

V neděli 29.3.2015 se uskutečnilo první testování závodničky a to na tradičním Rallyovém Cupu v Kopřivnici. Poprvé si tak Jindřiška odzkoušela první ostré kilometry s rychlou Fabií S 2000 a ještě rychlejším Vlčákem. Věříme, že naše nová rallyová dvojice stejně jako v Kopřivnici neopustí schůdky bedny i během nastávající sezóny 2015. :-)

Novou Vlčákovou spolujezdkyní se stala Jindřiška Žáková

Již není žádným tajemstvím, že svou kompletní rallyovou sezónu 2015 Vlčák absolvuje s jihočeskou rodačkou Jindřiškou Žákovou! Ta se na rallyové scéně poprvé objevila před třemi lety a letos usedne vedle Vlčáka do Škody Fabie S2000. Držme oběma palce!

http://www.svarmetal-motorsport.cz/Jindřiška

 

Video: To nejlepší z roku 2014 Vlčák a Ríša - Tým Svarmetal Motorsport

Video: GoPro - Vlčák a Cyp Ruda

 

 

Video: Úspěšné zakončení sezóny s Cypem z Ostravy !!!

Očekávaný sobotní "strahovský" Pražský Rallysprint 2014 se odehrál, jak jsme všichni očekávali, v zimním chladném duchu. Vlčák s Rudou z Ostravy !!! ovšem prožívali horké chvilky po celou dobu závodu. Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy !!! , který zasedl na místo skvělého spolujezdce Richarda, si vedl dle Martinových slov výborně a zcela bez chyb! Díky výborné Vlčákově formě a díky skrytému "talentu" kopilotování Rudy, také skvělým fanouškům a celkové pozitivní atmosféře v týmu se hoši umístili na krásném 9. místě absolutně a přeskočili tak ne jedno silné WRC.

 

 

Vlčák už se těší na Rudu z Ostravy

Skvělá informace pro fanoušky!! Vlčák ještě sezónu zcela neuzavřel! V tomto roce nás čeká nejen Rallydrive v Sosnové, konající se již tento pátek 21.11.2014, ale také Pražský rallysprint a milá povinnost povozit nějakou českou celebritu. Na horké sedadlo spolujezdce usedne v sobotu 29.11. 2014 Ruda z Ostravy, na kterého se v týmu velice těšíme a jak ho všichni známe, určitě to bude velkolepá show a legrace.

 

Celá tiskovka na www.autosport.cz/souteze/clanekvlcak

Mistři rally si převzali tituly na zámku v Holešově

Vyhlášení se uskutečnilo na Zámku v Holešově v pátek dne 24. října 2014 v 19 hod. Vyhlašovalo se Mistrovství České republiky v Rally, Sprint rally, Rally HA, Slalomu a Pohár České republiky v rally. Martin s Richardem se stali více mistři ve třídě 2 ve Sprintrally 2014.

Gratulujeme !!!

 

Když se štěstěna unaví ...

Zatímco sprintový seriál na své vyvrcholení teprve čeká, mezinárodní „mistrák“ o předešlém víkendu uzavřela rally v Příbrami. Na tuto štaci mohli Martin s Richardem nastoupit v klidu. V tabulce byli průběžně čtvrtí a posun vzhůru či dolů byl podmíněn jen velmi nepravděpodobnou shodou náhod. K těm však z nenadání začalo docházet. Jezdecká chyba na náročném Vystrkově zastavila Miroslava Jakeše a technická závada na stejném úseku stála účinkování v soutěži Romana Odložilíka. Úvahy, kolik bodů nyní Martin s Richardem potřebují, aby se dostali na třetí místo v tabulce, měly bohužel opodstatnění jen jednu jedinou „erzetu“. Na šestém testu totiž příbramská soutěž skončila i pro ně.

Rally Jeseníky předposledním sprintem

Na předposledním sprintovém rally podniku v Jeseníkách Vlčák s Richardem začínali na třetí příčce ve své kategorii, v absolutním pořadí jim patřilo sedmé místo. Ale nebyl by to Vlčák, kdyby nezabojoval. V závěrečných rychlostních zkouškách si polepšil až o 2 příčky a celkově skončil na pátem místě. V průběžném pořadí je tak Vlčák na třetím místě s 87 body.