Video: Nasty má natrénováno

Už tento víkend se bude potit na horkém sedadle spolujezdce naší škodovky S2000 moderátor NASTY Petr Cerha. Přesto, že Ruda z Ostravy v loňském ročníku nasadil laťku vysoko, NASTY se nezalekne, neboť má  natrénováno! Jak? Zhlédněte video! :-)

 

TipCars Pražský Rallysprint s Vlčákem a Nastym

Již koncem příštího týdne se uskuteční další ročník jedné z nejpopulárnějších rallyshow ve střední Evropě - TipCars Pražský Rallysprint. Organizátoři v těchto dnech zveřejnili první verzi doposud přihlášených posádek. I letos se bude v okolí Strahova nač dívat.

VIDEO: Ani metr rovně!

Agrotec Sport Life Show 2015

Nekončíme - Setkání mistrů v Sosnové 2015

Závěr listopadu byl ve znamení Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy. Abychom jsme nevyšli ze cviku, tradičně jsme se také my zúčastnili této klasické oslavy motorismu s pestrou nabídkou programu a zábavy pro závodníky i fanoušky. Skvělé páté místo a dokonalá jízda potvrdila jistou dávku sportovního talentu naší posádky.  

Vyhlášení mistrů České republiky 2015

Pořadatelům z Hustopečí se podařilo v rámci festivalu SPORT Life zorganizovat vedle vyhlášení mistrů České republiky v rally také volný podnik v areálu brněnského výstaviště. Do tohoto podniku pod názvem Agrotec Sport Life Rally Show konajícího se v sobotu 7. listopadu se samozřejmě zapojil také Vlčák s Jindřiškou a náramně si to užili. 

Sezónu uzavřela vsetínská rally

Poslední soutěží letošní Rally sprint série i poháru P2+ byla tradiční říjnová vsetínská rally. Ta uzavřela takzvaný "malý mistrák" a naši sportovci ho ve zdraví zakončili druhým místem v absolutním pořadí. Nezbývá než poděkovat všem okolo nás a přemýšlet nad nadcházejícím rokem 2016.

"Po žních půjdeš k Turkovi..."

Vážení sportovní přátelé, jak se říkalo v jednom kultovním filmu a zvířecím pořadu: "..po žních půjdeš k Turkovi" , nikoli Jindřiška, nýbrž naše Fabie bude hledat nového páníčka!

Je hodná, spolehlivá, dravá, nestačí ji malý dvorek, potřebuje rychlý pohyb, nejlépe na erzetách. Snad se najde někdo, kdo ji bude dále vodit po českých tratích.

Babí léto a skvělá podívaná na Rally v Klatovech

Posledním podnikem letošního Mistrovství České republiky byla jednodenní Rally Klatovy. Tato narychlo uspořádaná soutěž nabídla posádkám zajímavé závodění a divákům skvělou podívanou. Pestrobarevná Škoda Fabia S2000 dovezla Vlčáka s Jindřiškou do cíle a z posledního tuzemského mistráku si odvezli 6. absolutní místo.  

Oblíbené Jeseníky dopadly skvěle

Na třetí zářijový víkend připadl čtvrtý díl letošní Rally sprint série a Poháru 2+, Rally Jeseníky. Vlčák je v podhůří Jeseníků pravidelným účastníkem a s Jindřiškou si prosluněnou rally zkusili spolu poprvé. A jak jinak se jim mohlo dařit než na jedničku !? Od samého začátku se posádka držela za silnýma "wrcéčkama" o desetiny a po osmi ujetých rychlostních zkouškách si oba naši sportovci dojeli pro páté absolutní místo.

Nové skiny ke stažení - RBR, rFaktor

Vážení sportovní fanoušci, aktuálně tu pro vás máme nové skiny do her RBR a rFaktor ke stažení zdarma! Stáhněte si je z širokého výběru v sekci "DOWNLOAD". Vyberete si letošní sezónu ve Vlčákové Fabce, anebo zvolíte WRC, či dvoukolku? Necháme na vás!