Sezónu uzavřela vsetínská rally

Poslední soutěží letošní Rally sprint série i poháru P2+ byla tradiční říjnová vsetínská rally. Ta uzavřela takzvaný "malý mistrák" a ...    Více

"Po žních půjdeš k Turkovi..."

Vážení sportovní přátelé, jak se říkalo v jednom kultovním filmu a zvířecím pořadu: "..po žních půjdeš k Turkovi" , nikoli ...    Více

Babí léto a skvělá podívaná na Rally v Klatovech

Posledním podnikem letošního Mistrovství České republiky byla jednodenní Rally Klatovy. Tato narychlo uspořádaná soutěž nabídla posádkám zajímavé závodění a divákům ...    Více

Oblíbené Jeseníky dopadly skvěle

Na třetí zářijový víkend připadl čtvrtý díl letošní Rally sprint série a Poháru 2+, Rally Jeseníky. Vlčák je v podhůří ...    Více

Nové skiny ke stažení - RBR, rFaktor

Vážení sportovní fanoušci, aktuálně tu pro vás máme nové skiny do her RBR a rFaktor ke stažení zdarma! Stáhněte si ...    Více

Na Barumce nám nepřála technika

Letošní Barum Czech Rally Zlín pro Vlčáka s Jindřiškou skončila již po šesté rychlostní zkoušce. Tato dvojice jela již od ...    Více

Dobré srdce se snoubí s krásou - Akce JEDU NA DŘEŇ!

V průběhu Barum Czech Rally Zlín jsme se zapojili do dobrovolné akce s názvem "Jedu na dřeň!". Mezi dobrovolníky patřily ...    Více

Mrkněte na malou ségru naší Fabie

Poprvé na Barum Czech Rally Zlín jsme mohli vidět malý model Fabie S2000 v týmových barvách. Těšíme se z ní. ...    Více

Třetí příčka v Pačejově

V tradičním sprnovém termínu se uskutečnil třetí díl Rallysprint série, jediný konaný v Čechách - EPLcond Rally Agropa Pačejov 2015. Do ...    Více

Sbor dobrovolných hasičů Hájov

Sbor dobrovolných hasičů na Hájově u Příbora pořádá během roku nespočet soutěží a společenských večerů. Společnost Svarmetal ráda tyto dobrovolníky ...    Více