Znovuzrozený Pegy

Jestli se ptáte, co jsme udělali s naším Pegy, mrkněte na fotky.. :)

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Celému našemu týmu Svarmetal Motorsport, partnerům a fanouškům, kteří nás bohatě podporovali celou sezónu 2013 přejeme krásné prožití svátků vánočních. Do nového roku přejeme hodně zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů a skvělé zážitky na Rally 2014.

 

Svarmetal Motorsport

Poděkování sponzorům

Všem našim partnerům děkujeme za podporu Rally sezóny 2013 a těšíme se na spolupráci v nastávajícím roce 2014.

Poděkování je také součástí časopisu Rally 10/2013 na str. 41 a patří sponzorům:

 

ZAMPRA - hydraulické manipulační systémy

CZECHSTAR  - průmyslové těsnící materiály a chemicko-technické produkty

První hanácká BOW - obráběcí a tvářecí stroje

EPO ELEKTROPOHONY

MEKR´S   -  spojovací materiál a kotevní technika

pronax  - velkoobchod s nářadím

HDF  - minibusová a autobusová doprava

Xenzone  - Server hosting

 

                                                                                                                                                                             Děkujeme

 

Prezentace Fabie S2000 Kopřivnice

Tento týden proběhla prezentace naší Fabie S2000 a to na středoškolském učilišti v Kopřivnici. Podívejte se na fotogalerii.

Poslední letošní Rallydrive na Sosnové

V pátek 22.11.2013 proběhla v areálu Autodromu Sosnová poslední letošní Rallydrive Championship 2013. A jak dopadl Vlčák? Se svou Fabií S2000 skončil na skvělém třetím místě a to jen o pár vteřin za Škodou Fabií WRC Tondy Tlusťáka a Škodou Octavií WRC pořadatele Silvestra Mikuláštíka.

Vlčák na Walašské Rally Šou vítězem!

Skvělý závěr volného podniku Walašské Rallyshow ve Starojické Lhotě u Starého Jičína předvedl v sobotu 16.11.2013 Vlčák se svými spolujezdci z řad sponzorů a diváků. Z celého závodního pole Rallyshow 2013 byl Vlčák nejrychlejší a získal tak krásné první absolutní místo! Těšíme se na sezónu 2014!

Vlčák poprvé ve své Fabii S2000

Dne 30.10. 2013 se v areálu autodromu ve Vysokém Mýtě konal Bonver Rallydrive Championships 2013! Vlčák zde po krátké zdravotní pauze poprvé zkusil dravost své Fabie. Vedl si znamenitě, po celkových osmi etapách se umístil na třetím místě a kromě bronzové medaile si také odnesl skvělé zážitky a nepřekonatelnou chuť opět závodit. V sezóně 2014 se Vlčák a celý Svarmetal Motorsport tým zúčastní všech závodů MMČR a MČR-S. Máte se na co těšit!

 

Závěrečná Rally Vsetín s Fabií S2000

Závěrečným podnikem letošního Timeseal mistrovství České republiky ve sprintrally byla sobotní X. Partr Rally Vsetín. S Vlčákovým vozem Fabií S2000 se podruhé svezl Tomáš Kurka s Milanem Škubníkem, kteří po celkových sedmi vložkách obsadili krásné 12. absolutní místo. Gratulujeme!

Tomáš Kurka a Milan Škubník za volantem Fabie S2000

Vlčákova Fabia S2000 zažila premiéru ve Šternberku na Rally Jeseníky. Za volant sedli Tomáš Kurka a Milan Škubník, kteří si tuto krasavici v ostrém závodě vyzkoušeli poprvé. Tomáš s Milanem si na fabku zvykli velmi rychle a Rally Jeseníky zakončili po sedmi vložkách úspěšným 16. místem absolutně.

 

 

!!! Nový Vlčákův vůz pro rok 2014 !!!

Vlčák si brousí zuby na rally sezónu 2014! A do čeho nasedne příborský jezdec? Vlčák  bude hrabat od příštího roku všemi čtyřmi drápky a posadí se do Fabie S2000 po Romanu Odložilíkovi. Máme se na co těšit!! :)