Na Barumce nám nepřála technika

Letošní Barum Czech Rally Zlín pro Vlčáka s Jindřiškou skončila již po šesté rychlostní zkoušce. Tato dvojice jela již od samého začátku na jedničku. Nejrychleji spolu ujeli první Pindulu, kde získali krásnou 12. absolutní pozici. Ve čtvrté erzetě Vlčákova Fabka sklouzla po štěrku a odnesl to celý její předek a kluci měli v třicetiminutovém servise co dělat, aby ulomené kolo vyměnili. Vše stihli excelentně v rekordním čase a posádka to "odnesla" pozdním příjezdem do časovky a minutovou penalizací. Těšili jsme se na další skvělý výsledek, ale do druhé Pinduly posádku nepustila převodovka, a tak jsme se smutně rozloučili s druhou polovinou prestižního zlínského závodu.

Dobré srdce se snoubí s krásou - Akce JEDU NA DŘEŇ!

V průběhu Barum Czech Rally Zlín jsme se zapojili do dobrovolné akce s názvem "Jedu na dřeň!". Mezi dobrovolníky patřily i naše hostesky, které se také zaregistrovaly do Českého národního registru dárců kostní dřeně, neboť ani nám není lhostejný osud těch, kteří jsou těžce nemocní.

Mrkněte na malou ségru naší Fabie

Poprvé na Barum Czech Rally Zlín jsme mohli vidět malý model Fabie S2000 v týmových barvách. Těšíme se z ní. Děkujeme.

Třetí příčka v Pačejově

V tradičním sprnovém termínu se uskutečnil třetí díl Rallysprint série, jediný konaný v Čechách - EPLcond Rally Agropa Pačejov 2015. Do závodu nastoupilo přes sto posádek a spolu s extrémníma teplotama nešlo o lehký závod.  Po osmi odjetých zkouškách Vlčák s Jindřiškou skvěle obhájili třetí příčku a poprvé se společně postavili na bednu vítězů. Ohromná gratulace.

Sbor dobrovolných hasičů Hájov

Sbor dobrovolných hasičů na Hájově u Příbora pořádá během roku nespočet soutěží a společenských večerů. Společnost Svarmetal ráda tyto dobrovolníky podporuje nejen finančně, ale i pravidelnou účastí.

Na Vyškově nám vykrvácel motor

Druhý díl letošního šampionátu Rally sprint série a Poháru 2+, Rally Vyškov, skončil pro naši posádku příliš brzy. Naděje na třetí absolutní umístění vyhasla ve čtvrté rychlostní zkoušce, kde Vlčák s Jindřiškou museli odstoupit pro technickou závadu. Motor doslova vykrvácel. Smůlu máme tedy již vybranou a věříme v úspěšné pokračování výborných výkonů Vlčáka s Jindřiškou.

Miniatura Fabie S2000 v našich barvách

Navštivte fotogalerii s našimi nadšenými fanoušky, kteří se pyšní miniaturou naší krasavice ...

Křest ohněm se Subaru Impreza WRC 06

V sobotu 11.7. odstartoval jeden z nejvýznamnějších podniků v automobilových soutěžích na našem uzemí, 42. Rally Bohemia. A jak se Vlčákovi s Jindřiškou dařilo? Dle slov Vlčáka to byl spíše křest ohněm, ale sedmý absolutní výsledek v nemalé konkurenci ukazuje na výborný výkon!

Kabát pro Subaru WRC 06 na Bohemku

S tímto dravým kabátkem odstartuje Vlčák s Jindřiškou na Rally Bohemia, která se koná již tento týden! Máte se na co těšit!

Na Bohemce v SUBARU WRC 06

Tuhle krasavici bude krotit Vlčák s Jindřiškou na letošní Rally Bohemia 2015 ! Držte pěsti, to je štěstí!